autopon.pl

O NAS


Firma AUTOPON-JĘDRYKA jest najdłużej działającym przedsiębiorstwem branży oponiarskiej w Częstochowie.


Swoją działalność rozpoczęło już w roku 1981 jako niewielki zakład wulkanizacyjny. Działalność ta była wówczas prowadzona jedynie w godzinach popołudniowych i ograniczała się do napraw kół.


Przedsiębiorstw zostało szybko docenione przez klientów za swoja fachowość i rzetelność, co zaowocowało stopniowym rozwojem firmy. Oferta przedsiębiorstwa poszerzyła się o nowe usługi oraz sprzedaż opon, felg i innych akcesoriów motoryzacyjnych. Firma wydłużyła czas pracy i zaczęła zatrudniać pracowników serwisu i biurowych.


Przedsiębiorstwo zaczęło również systematycznie inwestować w swoją infrastrukturę. Obecnie AUTOPON składa się z budynku serwisowego z czterema stanowiskami, dwukondygnacyjnego budynku magazynowego, poczekalni, pomieszczeń wystawienniczo-biurowych i socjalnych. Przy budynkach serwisowych znajduje się obszerny parking.


ASO AUTOPON-JĘDRYKA dba także o swój park maszynowy, który jest bezustannie zastępowany nowszymi urządzeniami i uzupełniany o innowacje, przez co należy do najnowocześniejszych w regionie.


Od lat dziewięćdziesiątych przedsiębiorstwo zaczęło bezpośrednio współpracować z producentami opon. Początkowo  najszerzej z firmą TC Dębicą, która nadała firmie status Autoryzowanego Serwisu Opon. Obecnie ASO AUTOPON-JĘDRYKA s.c. kooperuje z wszystkimi większymi krajowymi i zagranicznymi producentami opon i felg. Najsilniejsze powiązania ma z firmą Pirelli w ramach przynależności do ogólnopolskiej sieci serwisów szybkiej obsługi Driver Polska.